LINIA DO NESTINGU InfoTEC PRO EVO PLUS

 

 

InfoTEC PRO EVO PLUS jest to profesjonalna linia do nestingu, która głównie znajduje zastosowanie w produkcji mebli tapicerowanych ze względu na możliwość pakietowego rozkroju surowej płyty wiórowej, zarówno prosto, jaki i krzywoliniowego.

 

Konstruktorzy z InfoTEC CNC korzystając z wiedzy i doświadczenia opracowali nową wersję jednego z najpopularniejszego modelu centrum do nestingu InfoTEC PRO PLUS.

 

PRO EVO PLUS jest nową, wzmocnioną wersją, która posiada unowocześnione rozwiązania, które pozwoliły osiągnąć większe prędkości posuwów, jeszcze większe dokładności obróbki oraz pozytywnie wpłynęły na ergonomię użytkowania.

 

InfoTEC PRO EVO PLUS występuje w trzech rozmiarach stołu roboczego, które odpowiadają pełnym formatom najpopularniejszych materiałów stosowanych w meblarstwie.

PRO EVO PLUS posiada system załadowczo-rozładunkowy, który przyspiesza proces produkcji i pozwala na jednoosobową obsługę linii do nestingu.

 

InfoTEC PRO EVO PLUS dedykowana jest dla przedsiębiorstw, które oczekują od maszyn największej mocy przerobowej, niskich kosztów eksploatacji oraz niezawodności.

 

 

 

Pobierz katalog PDF maszyny

 

Zastosowanie:

 

 • meble skrzyniowe
 • meble biurowe
 • meble łazienkowe
 • zabudowa komercyjna
 • automatyzacja
 • meble tapicerowane

Dane techniczne

Proces obróbki z wykorzystaniem stołu podawczego

 1. Załadunek (do 40 szt.) płyt meblowych (2800x2070mm) na stół podawczy.
 2. Automatyczny transport surowej/laminowanej płyty za pomocą gumowych przyssawek.
 3. Bezobsługowe pozycjonowanie materiału.
 4. Pewne umocowanie surowca na stole rastrowym za pomocą podciśnienia.
 5. Obróbka płyty za pomocą agregatu wiercąco-tnącego.
 6. Automatyczny dobór narzędzia do dalszej obróbki z magazynu liniowego.
 7. Formatowanie przygotowanych elementów za pomocą mocnego wrzeciona.
 8. Automatyczne zepchnięcie gotowych elementów na stół odbiorczy z jednoczesnym czyszczeniem pola roboczego oraz załadunkiem nowej surowej płyty.
 9. Transport gotowych elementów na taśmowym stole odbiorczym regulowanym wg. potrzeb operatora.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Błażej Celak

mail: sprzedaz@infotec-cnc.com
tel.: +48 690 414 450

 

lub dowiedz się więcej

 

Polski producent! Europejska marka!

Historia marki InfoTEC sięga lat 90.. XX wieku. Impulsem do jej powstania było zamiłowanie założycieli do postępu i innowacji. Od początku innowatorzy byli ukierunkowani na produkcję maszyn CNC dla profesjonalistów. Codziennie z pasją podchodzili do nowych rozwiązań i sukcesywnie rozwijali swoje produkty.

InfoTEC CNC, już z ponad 20. letnią tradycją, zajmuje mocną pozycję wśród producentów przemysłowych maszyn CNC. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań do obróbki różnego rodzaju materiałów, tj.: drewno lite, drewnopochodne surowce, konglomeraty tekstylia, tworzywa sztuczne, metale miękkie i wiele innych.

Zastrzegamy możliwość zmian w promowanych wydarzeniach.
Zastrzegamy możliwość zmian konstrukcyjnych, wyposażenia oraz parametrów maszyn.
Zdjęcia, ilustracje oraz parametry mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Do góry
Call Now Button