Pokaż galerię Ukryj galerię

Premiera! Ploter tnący InfoTEC C-Cut. 19.02.2016

Pierwsza premiera i pierwsza nagroda w 2016 roku. Ploter tnący InfoTEC 1216 C-Cut wyróżniony w dniu premiery za innowacyjność!

Premiera cutter’a InfoTEC 1216 C-Cut odbyła się na targach reklamy RemaDays 2016. W pierwszy dzień targów przyznawane były wyróżnienia za innowacyjność, użyteczność oraz za konkurencyjność rozwiązania w stosunku do rynku. Jest nam ogromnie miło poinformować, iż w tym dniu, ploter tnący InfoTEC 1216 C-Cut otrzymał nagrodę za w/w cechy. Informacja o nagrodzie była tym bardziej zaskakująca, gdyż był to pierwszy dzień premiery cutter’a.

 

Ploter tnący InfoTEC 1216 C-Cut jest odpowiedzią na nowy trend w branży reklamowej. Obecny kierunek produkcji reklam przestrzennych opiera się na ekologicznych i stosunkowo tanich materiałach, tj.: karton, tektura, surowce drewnopochodne. Tendencja ta spowodowana jest szybką i częstą zmianą ekspozycji.

 

Cutter InfoTEC C-Cut przystosowany jest do efektywnego, szybkiego prototypowania oraz do produkcji niskonakładowej. Wszechstronne narzędzia oraz pas transmisyjny (conveyor) znacznie zwiększają możliwości obróbki różnego rodzaju materiału oraz jego przepustowość produkcyjną. Ploter tnący C-Cut wyposażony jest w bigownik, głowicę z nożem oscylacyjnym oraz nożem wleczonym, nóż do cięcia pod kątem, głowicę frezującą oraz kamerę do wideo-pozycjonowania markerów. Dzięki zoptymalizowanego wyposażenia ploter idealnie sprawdza się przy produkcji ekspozytorów POP, POS, znaków informacyjnych, identyfikacji wizualnej, przestrzennej grafiki czy stoisk targowych. (przykłady zastosowań przedstawiono w galerii po prawej stronie)

 

Zestawienie narzędzi plotera tnącego C-Cut skonfigurowano pod kątem obróbki tektury falistej, wielowarstwowej, kartonu re-board (plater miodu), kartonu, dispa, mdf, dibond, tworzyw sztucznych, foli oraz wielu innych stosowanych w reklamie do wspierania sprzedaży. Dodatkową funkcją jest zwiększającą przepływ produkcji jest możliwość cięcia materiału z roli.

 

Więcej informacji otrzymają Państwo bezpośrednio u doradcy technicznego: Piotr Czaiński – tel.: +48 512 415 420, @: pc@infotec-cnc.com

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry