Pokaż galerię Ukryj galerię

Instalacja centrum do nestingu PRO PLUS XXL 13.11.2015

Instalacji centrum CNC do nestingu u producenta mebli tapicerowanych i systemowych.

Z przyjemnością przedstawiamy jedną z kolejnych instalacji automatycznego centrum CNC do nestingu z przemysłowej serii PRO PLUS. Tym razem odbiorcą maszyny był polski producent mebli tapicerowanych oraz systemowych, firma Wajnert.

 

Funkcjonalność prezentowanego centrum CNC do produkcji mebli i stelaży meblowych marki InfoTEC CNC można było obejrzeć podczas tegorocznej edycji targów przemysłu drzewnego i meblarskiego Drema/Furnica. W związku z tym serdecznie dziękujemy Prezesowi firmy Wajnert za użyczenie maszyny na czas targów. Dziś centrum do nestingu stoi na właściwym miejscu i mamy nadzieję, że już przyczynia się do wzmacniania konkurencyjności firmy.

 

Producent mebli Wajnert działa w branży od 1985 roku, stale umacniając swoją silną pozycję na rynku. Blisko 30. letnie doświadczenie oraz nowoczesna technologia i wzornictwo sprawiają, iż firma zajmuje czołowe miejsce wśród polskich producentów mebli. Firma specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych i systemowych. Więcej na temat przedsiębiorstwa Wajnert znajdą Państwo na stronie: www.wajnert.pl.

 

Informacje na temat automatycznego centrum CNC do nestingu z serii PRO PLUS znajdą Państwo na stonie: PRO PLUS.

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry