FREZARKA CNC InfoTEC EVO BASIC

 

 

Frezarka InfoTEC EVO BASIC jest kierowana do firm, które poszukują budżetowej maszyny z zachowaniem dobrej jakości oraz, która wyprodukowana jest w przemysłowej technologi, z zastosowaniem profesjonalnych podzespołów.

InfoTEC EVO BASIC skonfigurowana jest pod potrzeby mniejszych producentów mebli na wymiar. Wyposażona jest we wszystko czego potrzebuje zakład stolarski, aby rozpocząć produkcję mebli z wykorzystaniem maszyn sterowanych komputerowo.

 

 

Pobierz katalog PDF maszyny

 

Zastosowanie:

 

  • meble skrzyniowe
  • meble biurowe
  • meble łazienkowe
  • zabudowa komercyjna

Dane techniczne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Błażej Celak

mail: sprzedaz@infotec-cnc.com
tel.: +48 690 414 450

 

 

Polski producent! Europejska marka!

Historia marki InfoTEC sięga lat 90.. XX wieku. Impulsem do jej powstania było zamiłowanie założycieli do postępu i innowacji. Od początku innowatorzy byli ukierunkowani na produkcję maszyn CNC dla profesjonalistów. Codziennie z pasją podchodzili do nowych rozwiązań i sukcesywnie rozwijali swoje produkty.

InfoTEC CNC, już z ponad 20. letnią tradycją, zajmuje mocną pozycję wśród producentów przemysłowych maszyn CNC. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań do obróbki różnego rodzaju materiałów, tj.: drewno lite, drewnopochodne surowce, konglomeraty tekstylia, tworzywa sztuczne, metale miękkie i wiele innych.

Zastrzegamy możliwość zmian w promowanych wydarzeniach.
Zastrzegamy możliwość zmian konstrukcyjnych, wyposażenia oraz parametrów maszyn.
Zdjęcia, ilustracje oraz parametry mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Do góry
Call Now Button