PIONOWE CENTRUM CNC InfoTEC D

 

Zobacz film o tym produkcie

 

 

Pionowe centrum obróbcze InfoTEC 950 D to doskonała maszyna do szybkiej i elastycznej pracy.

Idealnie sprawdzi się przy większych seriach, jak i produkcji typu Just in Time.

Dzięki swojej kompaktowej wielkości oraz niskiej ceny w stosunku do możliwości, szczególnym zainteresowaniem będzie się cieszyć wśród mniejszych i średnich zakładów, aczkolwiek jakość i uniwersalność centrum sprawia, iż doskonale będzie sobie radzić również w dużych firmach.

 

 

 

Pobierz katalog PDF maszyny

 

 Głowica wiercąca wyposażona jest w 9 wierteł pionowych w standardowym rozstawie 32 mm, piłę do nutowania w osi X, oraz 6 wierteł do wierceń poziomych.
Maszyna wyposażana jest w elektrowrzeciono z semi automatyczną wymianą narzędzia na stożki HSK 40C marki HITECO o mocy od 6 kW w standardzie ER32, chłodzone powietrzem.

Zastosowanie:

 

  • meble skrzyniowe
  • meble biurowe
  • meble łazienkowe
  • zabudowa komercyjna

Dane techniczne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Błażej Celak

mail: sprzedaz@infotec-cnc.com
tel.: +48 690 414 450

 

lub dowiedz się więcej

 

Polski producent! Europejska marka!

Historia marki InfoTEC sięga lat 90.. XX wieku. Impulsem do jej powstania było zamiłowanie założycieli do postępu i innowacji. Od początku innowatorzy byli ukierunkowani na produkcję maszyn CNC dla profesjonalistów. Codziennie z pasją podchodzili do nowych rozwiązań i sukcesywnie rozwijali swoje produkty.

InfoTEC CNC, już z ponad 20. letnią tradycją, zajmuje mocną pozycję wśród producentów przemysłowych maszyn CNC. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań do obróbki różnego rodzaju materiałów, tj.: drewno lite, drewnopochodne surowce, konglomeraty tekstylia, tworzywa sztuczne, metale miękkie i wiele innych.

Zastrzegamy możliwość zmian w promowanych wydarzeniach.
Zastrzegamy możliwość zmian konstrukcyjnych, wyposażenia oraz parametrów maszyn.
Zdjęcia, ilustracje oraz parametry mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Do góry
Call Now Button