WIERTARKA CNC InfoTEC D LITE

 

Zobacz film o tym produkcie

 

InfoTEC D LITE jest to wiertarka CNC (sterowana komputerowo), dzięki której możemy osiągnąć szybkie, precyzyjne i powtarzalne wiercenia w wąskiej krawędzi.

 

D LITE jest optymalnym uzupełnieniem centrum do nesitignu o możliwość wiercenia bocznego. Dzięki połączeniu wiertarki CNC D LITE z centrum nestingowym odciążamy centrum z operacji wiercenia bocznego, a tym samym zwiększamy wydajność produkcji z zastosowaniem klasycznych połączeń meblowych typu kołekkonfirmant.

 

Cykl produkcyjny w połączeniu InfoTEC D LITE z InfoTEC EVOLUTION pozwala operatorowi centrum obróbczego EVOLUTION wykonywać wiercenia w wąskiej krawędzi elementów meblowych w trakcie pracy centrum obróbczego, tym samym nie powoduje przestojów w trakcie rozkroju płyty.

 

 

Pobierz katalog PDF maszyny

 

Zastosowanie:

 

  • meble skrzyniowe
  • meble biurowe
  • meble łazienkowe
  • zabudowa komercyjna

Dane techniczne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Błażej Celak

mail: sprzedaz@infotec-cnc.com
tel.: +48 690 414 450

 

 

Polski producent! Europejska marka!

Historia marki InfoTEC sięga lat 90.. XX wieku. Impulsem do jej powstania było zamiłowanie założycieli do postępu i innowacji. Od początku innowatorzy byli ukierunkowani na produkcję maszyn CNC dla profesjonalistów. Codziennie z pasją podchodzili do nowych rozwiązań i sukcesywnie rozwijali swoje produkty.

InfoTEC CNC, już z ponad 20. letnią tradycją, zajmuje mocną pozycję wśród producentów przemysłowych maszyn CNC. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań do obróbki różnego rodzaju materiałów, tj.: drewno lite, drewnopochodne surowce, konglomeraty tekstylia, tworzywa sztuczne, metale miękkie i wiele innych.

Zastrzegamy możliwość zmian w promowanych wydarzeniach.
Zastrzegamy możliwość zmian konstrukcyjnych, wyposażenia oraz parametrów maszyn.
Zdjęcia, ilustracje oraz parametry mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Do góry
Call Now Button