MASZYNA KONTUROWA InfoTEC C FOAM

 

Zobacz film o tym produkcie

 

 

 

W ofercie InfoTEC CNC jest maszyna do wycinania konturowego pianek nożem ząbkowanym bezkońcowym . Maszyna do cięcia konturowego wycina różnorodne kształty w wielorakich rodzajach elastycznych pianek poliuretanowych.

InfoTEC C FOAM znajduje zastosowanie głównie w branży meblarskiej, szczególnie przy produkcji mebli tapicerowanych czy przy produkcji materacy.

Konturówka posiada wszechstronne zastosowanie, dzięki możliwości rozkroju pianek w blokach o maksymalnym rozmiarze do 2400x2400x1300mm.

Maszyna jest wyposażona w stół obrotowy dzięki któremu, można wycinać dowolne przestrzenne kształty.

Urządzenie C FOAM może być także, wykorzystywane do plastrowania bloków pianki jako alternatywa dla innych maszyn typu automat pionowy czy poziomy.

 

 

 

Pobierz katalog PDF maszyny

 

Zastosowanie:

 

  • meble tapicerowane
  • automatyzacja

Konturówka do rozkroju pianki


Proces produkcji kontrolowany jest za pomocą zaawansowanego oprogramowania dostarczanego wraz z maszyną. Oprogramowanie zawiera także, bardzo mocny algorytm nestingu (optymalizacji rozłożenia poszczególnych elementów do rozkroju na materiale). Cyfrowa produkcja sprawia, iż cały proces produkcji półfabrykatów może być obsługiwać przy udziale jednej osoby co eliminuje ręczną obróbkę wykonywanej przy tradycyjnej metodzie.

Dane techniczne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Błażej Celak

mail: sprzedaz@infotec-cnc.com
tel.: +48 690 414 450

 

lub dowiedz się więcej

 

Polski producent! Europejska marka!

Historia marki InfoTEC sięga lat 90.. XX wieku. Impulsem do jej powstania było zamiłowanie założycieli do postępu i innowacji. Od początku innowatorzy byli ukierunkowani na produkcję maszyn CNC dla profesjonalistów. Codziennie z pasją podchodzili do nowych rozwiązań i sukcesywnie rozwijali swoje produkty.

InfoTEC CNC, już z ponad 20. letnią tradycją, zajmuje mocną pozycję wśród producentów przemysłowych maszyn CNC. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań do obróbki różnego rodzaju materiałów, tj.: drewno lite, drewnopochodne surowce, konglomeraty tekstylia, tworzywa sztuczne, metale miękkie i wiele innych.

Zastrzegamy możliwość zmian w promowanych wydarzeniach.
Zastrzegamy możliwość zmian konstrukcyjnych, wyposażenia oraz parametrów maszyn.
Zdjęcia, ilustracje oraz parametry mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Do góry
Call Now Button