AUTOMATYCZNY MAGAZYN PŁYTY InfoTEC 4 EVO

 

Zobacz film o tym produkcie

 

INFOTEC CNC wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego rynku zaprojektował innowacyjny magazyn płyty meblowej. Magazyn posiada możliwość konfigurowania pod względem dodatkowego wyposażenia oraz adaptacji do potrzeb indywidualnych klienta.

Magazyn dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wdrożenie naszego systemu optymalizuje przestrzeń oraz zatrudnienie w zakładzie, zmniejsza braki produkcyjne (eliminacja ręcznego przenoszenia płyty) oraz zwiększa szybkość realizacji zamówień.

 

 

 

Pobierz katalog PDF maszyny

 

Dane techniczne

W skład automatycznego systemu zarządzania płytą wchodzi:

  • Manipulator podciśnieniowy wielo – ssawkowy z obrotnicą 0-90stopni do podnoszenia płyt laminowanych meblopochodnych o wymiarze maksymalnym 2070×2800 i wadze maksymalnej do 220 kg
  • 7 miejsc paletowych + 1 załadunkowe
  • Suwnica automatyczna nisko-profilowa wraz z systemem jezdnym SERVO
  • Oprogramowanie do zarządzania magazynem w wersji SIMPLE
  • Zabezpieczenia CE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Błażej Celak

mail: sprzedaz@infotec-cnc.com
tel.: +48 690 414 450

 

lub dowiedz się więcej

 

Polski producent! Europejska marka!

Historia marki InfoTEC sięga lat 90.. XX wieku. Impulsem do jej powstania było zamiłowanie założycieli do postępu i innowacji. Od początku innowatorzy byli ukierunkowani na produkcję maszyn CNC dla profesjonalistów. Codziennie z pasją podchodzili do nowych rozwiązań i sukcesywnie rozwijali swoje produkty.

InfoTEC CNC, już z ponad 20. letnią tradycją, zajmuje mocną pozycję wśród producentów przemysłowych maszyn CNC. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych oraz zaawansowanych technicznie rozwiązań do obróbki różnego rodzaju materiałów, tj.: drewno lite, drewnopochodne surowce, konglomeraty tekstylia, tworzywa sztuczne, metale miękkie i wiele innych.

Zastrzegamy możliwość zmian w promowanych wydarzeniach.
Zastrzegamy możliwość zmian konstrukcyjnych, wyposażenia oraz parametrów maszyn.
Zdjęcia, ilustracje oraz parametry mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Do góry
Call Now Button