Pokaż galerię Ukryj galerię

Complet Furniture – prężny rozwój z InfoTEC CNC 26.06.2015

Producent mebli tapicerowanych firma Complet unowocześniła swój park maszynowy o automatyczne centrum obróbcze CNC do rozkroju płyt meblowych InfoTEC 3121 PRO PLUS.

Zdjęcie podczas instalacji maszyny CNC
Zdjęcie podczas instalacji maszyny CNC

Firma Complet jest rodzinnym przedsiębiorstwem założonym w 1989r i zarządzanym przez Państwo Chmielewskich. Od samego początku zajmują się produkcją mebli tapicerowanych. Codziennie dokładając starania, aby wytwarzane produkty spełniały najwyższą jakość i nadawały wnętrzu unikatowy charakter i elegancję.

 

Przedsiębiorstwo intensywnie działa na wielu rynkach, w tym na rynku europejskim oraz w stanach zjednoczonych. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, biznesowych oraz do obiektów hotelowych i kongresowych.

 

Firma Complet jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które całą produkcję realizuje samodzielnie. Obecnie Państwo Chmielewscy unowocześniają swoje przedsiębiorstwo. Powiększają powierzchnię produkcyjną o dwie nowe hale oraz modernizują park maszyny. Etap modernizacji rozpoczęli od zakupu centrum obróbczego do płyt meblowych InfoTEC 3121 PRO PLUS od firmy InfoTEC CNC .

 

Automatyczne centrum obróbcze do rozkroju płyt meblowych – InfoTEC 3121 PRO PLUS, idealnie spełnia oczekiwania producentów mebli tapicerowanych przez pełną automatyzację obróbki materiału oraz wydajny proces nestingu.  Centrum frezujące CNC posiada automatyczny stół podawczy i odbiorczy na gotowe elementy. Dodatkowo centrum obróbcze CNC jest wyposażone w agregat wiertarski, który pozwala w jednym cyklu obróbki na nawiercanie i rozwiercanie płyt wiertłami o różnych średnicach.

 

Więcej informacji nt. zakupionej przez firmę Complet maszyny CNC –automatyczne centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS, znajdą Państwo na stronie produktu: InfoTEC 3121 PRO PLUS.


*zdjęcia maszyny InfoTEC CNC podczas instalacji

** zdjęcia mebli firmy Complet

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry